Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Gulai daging lembu Hungary
Kalori & fakta pemakanan
75
kalorikcal setiap 100 g
Protein8.3 g
Karbo3.6 g
Lemak2.8 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 75 kcal —
- Protein 8.3 g 17%
- Karbohidrat 3.6 g 1%
- Lemak 2.8 g 4%
- Lemak tepu 1.2 g 6%
- Serat 0.9 g 3%
- Gula 3 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 75 | 8.3 g | 3.6 g | 2.8 g |
| 50 g | 50 g | 38 | 4.2 g | 1.8 g | 1.4 g |
| 150 g | 150 g | 113 | 13 g | 5.4 g | 4.2 g |
| 200 g | 200 g | 150 | 17 g | 7.2 g | 5.6 g |
| 250 g | 250 g | 188 | 21 g | 9 g | 7 g |
Makanan serupa
- Gulai daging lembu124 kcal / 100 g
- Gulai daging lembu ringkas133 kcal / 100 g
- Sup goulash Hungarydengan daging lembu, stok daging, tomato dan kentang59 kcal / 100 g
- Sup goulashdengan daging lembu, stok daging dan wain merah70 kcal / 100 g
- Stew daging lembudengan rebung, disediakan di restoran97 kcal / 100 g
- Ragout daging lembu178 kcal / 100 g
- Gulas daging anak lembu berkrim165 kcal / 100 g
- Ragout daging lembu dengan lada benggala manis164 kcal / 100 g
- Stew sayur dengan daging lembu75 kcal / 100 g
Soalan tentang Gulai daging lembu Hungary
Berapa kalori dalam 100 g Gulai daging lembu Hungary?
100 g Gulai daging lembu Hungary mengandungi 75 kcal, dengan 8.3 g protein, 3.6 g karbohidrat dan 2.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Gulai daging lembu Hungary?
50 g Gulai daging lembu Hungary mengandungi 38 kcal, dengan 4.2 g protein, 1.8 g karbohidrat dan 1.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Gulai daging lembu Hungary?
150 g Gulai daging lembu Hungary mengandungi 113 kcal, dengan 13 g protein, 5.4 g karbohidrat dan 4.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Gulai daging lembu Hungary?
200 g Gulai daging lembu Hungary mengandungi 150 kcal, dengan 17 g protein, 7.2 g karbohidrat dan 5.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Gulai daging lembu Hungary?
250 g Gulai daging lembu Hungary mengandungi 188 kcal, dengan 21 g protein, 9 g karbohidrat dan 7 g lemak.
Sumber: slv 1068 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat