Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Babaco
Kalori & fakta pemakanan
dikupas, mentah
21
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.3 g
Karbo3.1 g
Lemak0.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 21 kcal —
- Protein 1.3 g 3%
- Karbohidrat 3.1 g 1%
- Lemak 0.1 g 0%
- Lemak tepu 0 g 0%
- Serat 0.9 g 3%
- Gula 3.1 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 21 | 1.3 g | 3.1 g | 0.1 g |
| 50 g | 50 g | 11 | 0.7 g | 1.6 g | 0.1 g |
| 150 g | 150 g | 32 | 2 g | 4.7 g | 0.2 g |
| 200 g | 200 g | 42 | 2.6 g | 6.2 g | 0.2 g |
| 250 g | 250 g | 53 | 3.3 g | 7.8 g | 0.3 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Babaco
Berapa kalori dalam 100 g Babaco?
100 g Babaco mengandungi 21 kcal, dengan 1.3 g protein, 3.1 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Babaco?
50 g Babaco mengandungi 11 kcal, dengan 0.7 g protein, 1.6 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Babaco?
150 g Babaco mengandungi 32 kcal, dengan 2 g protein, 4.7 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Babaco?
200 g Babaco mengandungi 42 kcal, dengan 2.6 g protein, 6.2 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Babaco?
250 g Babaco mengandungi 53 kcal, dengan 3.3 g protein, 7.8 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Sumber: ausnut F000163 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat