Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Aspik sayur
Kalori & fakta pemakanan
campuran sayur dalam aspik
30
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.8 g
Karbo3.8 g
Lemak0.4 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 30 kcal —
- Protein 1.8 g 4%
- Karbohidrat 3.8 g 1%
- Lemak 0.4 g 1%
- Lemak tepu 0.1 g 0%
- Serat 1.6 g 6%
- Gula 3 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 30 | 1.8 g | 3.8 g | 0.4 g |
| 50 g | 50 g | 15 | 0.9 g | 1.9 g | 0.2 g |
| 150 g | 150 g | 45 | 2.7 g | 5.7 g | 0.6 g |
| 200 g | 200 g | 60 | 3.6 g | 7.6 g | 0.8 g |
| 250 g | 250 g | 75 | 4.5 g | 9.6 g | 1 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Aspik sayur
Berapa kalori dalam 100 g Aspik sayur?
100 g Aspik sayur mengandungi 30 kcal, dengan 1.8 g protein, 3.8 g karbohidrat dan 0.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Aspik sayur?
50 g Aspik sayur mengandungi 15 kcal, dengan 0.9 g protein, 1.9 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Aspik sayur?
150 g Aspik sayur mengandungi 45 kcal, dengan 2.7 g protein, 5.7 g karbohidrat dan 0.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Aspik sayur?
200 g Aspik sayur mengandungi 60 kcal, dengan 3.6 g protein, 7.6 g karbohidrat dan 0.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Aspik sayur?
250 g Aspik sayur mengandungi 75 kcal, dengan 4.5 g protein, 9.6 g karbohidrat dan 1 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) W373000 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat