Zistite, čo máte na tanieri
Konzervované hrušky
Kalórie a výživové údaje
hustý sirup, pevné podiely a tekutina
Výživové údaje
Na 100 g% ODD- Kalórie 74 kcal —
- Bielkoviny 0,2 g 0%
- Sacharidy 18 g 6%
- Tuky 0,1 g 0%
- Nasýtené tuky 0 g 0%
- Vláknina 1,6 g 6%
- Cukry 15 g —
- Sodík 5 mg 0%
- Cholesterol 0 mg 0%
Vitamíny a minerály
Na 100 g% ODDVitamíny
- Vitamín A 0 µg 0%
- Vitamín C 1,1 mg 1%
- Vitamín D 0 µg 0%
- Vitamín E 0,08 mg 1%
- Vitamín K 0,3 µg 0%
- Tiamín (B1) 0,01 mg 1%
- Riboflavín (B2) 0,02 mg 2%
- Niacín (B3) 0,24 mg 2%
- Kyselina pantoténová (B5) 0,02 mg 0%
- Vitamín B6 0,01 mg 1%
- Folát (B9) 1 µg 0%
- Vitamín B12 0 µg 0%
- Cholín 1,9 mg 0%
Minerály
- Vápnik 5 mg 0%
- Železo 0,22 mg 1%
- Horčík 4 mg 1%
- Fosfor 7 mg 1%
- Draslík 65 mg 1%
- Zinok 0,08 mg 1%
- Meď 0,05 mg 5%
- Mangán 0,03 mg 1%
- Selén 0 µg 0%
Kalórie podľa porcie
| Porcia | Hmotnosť | Kalórie | Bielkoviny | Sacharidy | Tuky |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 74 | 0,2 g | 18 g | 0,1 g |
| 1 porcia | 266 g | 197 | 0,5 g | 47 g | 0,3 g |
| 2 porcie | 532 g | 394 | 1,1 g | 94 g | 0,7 g |
| ½ porcie | 133 g | 98 | 0,3 g | 23 g | 0,2 g |
| 3 porcie | 798 g | 591 | 1,6 g | 140 g | 1 g |
| 4 porcie | 1064 g | 787 | 2,1 g | 187 g | 1,4 g |
| 50 g | 50 g | 37 | 0,1 g | 8,8 g | 0,1 g |
| 150 g | 150 g | 111 | 0,3 g | 26 g | 0,2 g |
| 200 g | 200 g | 148 | 0,4 g | 35 g | 0,3 g |
| 250 g | 250 g | 185 | 0,5 g | 44 g | 0,3 g |
Podobné potraviny
- Ľahký sirup na konzervované hruškyľahký, na zaváranie58 kcal / 100 g
- Konzervované polovice hrušiek74 kcal / 100 g
- Kompotovaná hruška hustý sirup okapaná74 kcal / 100 g
- Hrušky z konzervyv sirupe, scedené63 kcal / 100 g
- Kompótované hruškyv sirupe61 kcal / 100 g
- Kompotované hrušky v šťavecelý obsah33 kcal / 100 g
- Konzervované polovice hrušiek v extra hustom sirupe pevný podiel a tekutina97 kcal / 100 g
- Hruška v sirupekonzervovaná56 kcal / 100 g
- Hruškakonzervovaná, v sirupe64 kcal / 100 g
- Hrušková šťava z konzervyv hruškovej šťave, scedená48 kcal / 100 g
Otázky o potravine Konzervované hrušky
Koľko kalórií obsahuje Konzervované hrušky v množstve 100 g?
Konzervované hrušky: 100 g obsahuje 74 kcal, 0,2 g bielkovín, 18 g sacharidov a 0,1 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Konzervované hrušky v množstve 1 porcia (266 g)?
Konzervované hrušky: 1 porcia (266 g) obsahuje 197 kcal, 0,5 g bielkovín, 47 g sacharidov a 0,3 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Konzervované hrušky v množstve 2 porcie (532 g)?
Konzervované hrušky: 2 porcie (532 g) obsahuje 394 kcal, 1,1 g bielkovín, 94 g sacharidov a 0,7 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Konzervované hrušky v množstve ½ porcie (133 g)?
Konzervované hrušky: ½ porcie (133 g) obsahuje 98 kcal, 0,3 g bielkovín, 23 g sacharidov a 0,2 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Konzervované hrušky v množstve 3 porcie (798 g)?
Konzervované hrušky: 3 porcie (798 g) obsahuje 591 kcal, 1,6 g bielkovín, 140 g sacharidov a 1 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Konzervované hrušky v množstve 4 porcie (1064 g)?
Konzervované hrušky: 4 porcie (1064 g) obsahuje 787 kcal, 2,1 g bielkovín, 187 g sacharidov a 1,4 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Konzervované hrušky v množstve 50 g?
Konzervované hrušky: 50 g obsahuje 37 kcal, 0,1 g bielkovín, 8,8 g sacharidov a 0,1 g tukov.
Koľko kalórií obsahuje Konzervované hrušky v množstve 150 g?
Konzervované hrušky: 150 g obsahuje 111 kcal, 0,3 g bielkovín, 26 g sacharidov a 0,2 g tukov.
Zdroj: USDA FoodData Central 169939 · na 100 g · sacharidy podľa označovania EÚ, bez vlákniny