Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Sup krim timun
Kalori & fakta pemakanan
46
kalorikcal setiap 100 g
Protein0.9 g
Karbo2.8 g
Lemak3.3 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 46 kcal —
- Protein 0.9 g 2%
- Karbohidrat 2.8 g 1%
- Lemak 3.3 g 4%
- Lemak tepu 1.5 g 8%
- Serat 0.4 g 1%
- Gula 1.4 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 46 | 0.9 g | 2.8 g | 3.3 g |
| 50 g | 50 g | 23 | 0.4 g | 1.4 g | 1.7 g |
| 150 g | 150 g | 69 | 1.3 g | 4.2 g | 5 g |
| 200 g | 200 g | 92 | 1.8 g | 5.6 g | 6.6 g |
| 250 g | 250 g | 115 | 2.2 g | 7 g | 8.3 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Sup krim timun
Berapa kalori dalam 100 g Sup krim timun?
100 g Sup krim timun mengandungi 46 kcal, dengan 0.9 g protein, 2.8 g karbohidrat dan 3.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Sup krim timun?
50 g Sup krim timun mengandungi 23 kcal, dengan 0.4 g protein, 1.4 g karbohidrat dan 1.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Sup krim timun?
150 g Sup krim timun mengandungi 69 kcal, dengan 1.3 g protein, 4.2 g karbohidrat dan 5 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Sup krim timun?
200 g Sup krim timun mengandungi 92 kcal, dengan 1.8 g protein, 5.6 g karbohidrat dan 6.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Sup krim timun?
250 g Sup krim timun mengandungi 115 kcal, dengan 2.2 g protein, 7 g karbohidrat dan 8.3 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) X444563 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat