Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Sayur-sayuran dan stik
Kalori & fakta pemakanan
dalam tin
62
kalorikcal setiap 100 g
Protein4.4 g
Karbo6.2 g
Lemak1.9 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 62 kcal —
- Protein 4.4 g 9%
- Karbohidrat 6.2 g 2%
- Lemak 1.9 g 2%
- Lemak tepu 0.9 g 5%
- Serat 1.2 g 4%
- Gula 1.8 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 62 | 4.4 g | 6.2 g | 1.9 g |
| 50 g | 50 g | 31 | 2.2 g | 3.1 g | 1 g |
| 150 g | 150 g | 93 | 6.6 g | 9.3 g | 2.9 g |
| 200 g | 200 g | 124 | 8.8 g | 12 g | 3.8 g |
| 250 g | 250 g | 155 | 11 g | 16 g | 4.8 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Sayur-sayuran dan stik
Berapa kalori dalam 100 g Sayur-sayuran dan stik?
100 g Sayur-sayuran dan stik mengandungi 62 kcal, dengan 4.4 g protein, 6.2 g karbohidrat dan 1.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Sayur-sayuran dan stik?
50 g Sayur-sayuran dan stik mengandungi 31 kcal, dengan 2.2 g protein, 3.1 g karbohidrat dan 1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Sayur-sayuran dan stik?
150 g Sayur-sayuran dan stik mengandungi 93 kcal, dengan 6.6 g protein, 9.3 g karbohidrat dan 2.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Sayur-sayuran dan stik?
200 g Sayur-sayuran dan stik mengandungi 124 kcal, dengan 8.8 g protein, 12 g karbohidrat dan 3.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Sayur-sayuran dan stik?
250 g Sayur-sayuran dan stik mengandungi 155 kcal, dengan 11 g protein, 16 g karbohidrat dan 4.8 g lemak.
Sumber: ausnut F009452 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat