Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Pork boiled, in aspic
Kalori & fakta pemakanan
83
kalorikcal setiap 100 g
Protein9.5 g
Karbo0.6 g
Lemak4.7 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 83 kcal —
- Protein 9.5 g 19%
- Karbohidrat 0.6 g 0%
- Lemak 4.7 g 6%
- Lemak tepu 1.7 g 9%
- Serat 0.1 g 0%
- Gula 0.6 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 83 | 9.5 g | 0.6 g | 4.7 g |
| 50 g | 50 g | 42 | 4.8 g | 0.3 g | 2.4 g |
| 150 g | 150 g | 125 | 14 g | 0.9 g | 7.1 g |
| 200 g | 200 g | 166 | 19 g | 1.2 g | 9.4 g |
| 250 g | 250 g | 208 | 24 g | 1.5 g | 12 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Pork boiled, in aspic
Berapa kalori dalam 100 g Pork boiled, in aspic?
100 g Pork boiled, in aspic mengandungi 83 kcal, dengan 9.5 g protein, 0.6 g karbohidrat dan 4.7 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Pork boiled, in aspic?
50 g Pork boiled, in aspic mengandungi 42 kcal, dengan 4.8 g protein, 0.3 g karbohidrat dan 2.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Pork boiled, in aspic?
150 g Pork boiled, in aspic mengandungi 125 kcal, dengan 14 g protein, 0.9 g karbohidrat dan 7.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Pork boiled, in aspic?
200 g Pork boiled, in aspic mengandungi 166 kcal, dengan 19 g protein, 1.2 g karbohidrat dan 9.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Pork boiled, in aspic?
250 g Pork boiled, in aspic mengandungi 208 kcal, dengan 24 g protein, 1.5 g karbohidrat dan 12 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) Y0A1000 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat