Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Molho para francesinha
Kalori & fakta pemakanan
74
kalorikcal setiap 100 g
Protein1.1 g
Karbo4.8 g
Lemak2.6 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 74 kcal —
- Protein 1.1 g 2%
- Karbohidrat 4.8 g 2%
- Lemak 2.6 g 3%
- Lemak tepu 1.2 g 6%
- Serat 0.2 g 1%
- Gula 2.5 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 74 | 1.1 g | 4.8 g | 2.6 g |
| 50 g | 50 g | 37 | 0.6 g | 2.4 g | 1.3 g |
| 150 g | 150 g | 111 | 1.7 g | 7.2 g | 3.9 g |
| 200 g | 200 g | 148 | 2.2 g | 9.6 g | 5.2 g |
| 250 g | 250 g | 185 | 2.8 g | 12 g | 6.5 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Molho para francesinha
Berapa kalori dalam 100 g Molho para francesinha?
100 g Molho para francesinha mengandungi 74 kcal, dengan 1.1 g protein, 4.8 g karbohidrat dan 2.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Molho para francesinha?
50 g Molho para francesinha mengandungi 37 kcal, dengan 0.6 g protein, 2.4 g karbohidrat dan 1.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Molho para francesinha?
150 g Molho para francesinha mengandungi 111 kcal, dengan 1.7 g protein, 7.2 g karbohidrat dan 3.9 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Molho para francesinha?
200 g Molho para francesinha mengandungi 148 kcal, dengan 2.2 g protein, 9.6 g karbohidrat dan 5.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Molho para francesinha?
250 g Molho para francesinha mengandungi 185 kcal, dengan 2.8 g protein, 12 g karbohidrat dan 6.5 g lemak.
Sumber: portfir 1164 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat