Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Minuman susu berperisa
Kalori & fakta pemakanan
< 1% lemak, berperisa, dengan pemanis tiruan
30
kalorikcal setiap 100 g
Protein2.5 g
Karbo4.8 g
Lemak0.1 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 30 kcal —
- Protein 2.5 g 5%
- Karbohidrat 4.8 g 2%
- Lemak 0.1 g 0%
- Lemak tepu 0.1 g 0%
- Serat 0 g 0%
- Gula 4.8 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 30 | 2.5 g | 4.8 g | 0.1 g |
| 50 g | 50 g | 15 | 1.3 g | 2.4 g | 0.1 g |
| 150 g | 150 g | 45 | 3.8 g | 7.1 g | 0.2 g |
| 200 g | 200 g | 60 | 5 g | 9.5 g | 0.3 g |
| 250 g | 250 g | 75 | 6.3 g | 12 g | 0.3 g |
Makanan serupa
- Minuman susu1.5% lemak, berperisa, dimaniskan58 kcal / 100 g
- Minuman susu coklatkurang daripada 1% lemak, dengan koko/coklat, gula dan pemanis tiruan44 kcal / 100 g
- Yogurt minuman berperisakira-kira 1% lemak, kira-kira 11% gula59 kcal / 100 g
- Susu berperisasusu lembu, rendah lemak, dengan vitamin tambahan56 kcal / 100 g
- Yogurt minum berperisalemak 1%59 kcal / 100 g
- Susu perisa strawberidengan gula, separuh skim, diperkaya dengan vitamin D59 kcal / 100 g
- Air perisa buahdimaniskan dengan pemanis tiruan1 kcal / 100 g
- Asas minuman berperisadaripada penyedut minuman, mengandungi gula tambahan dan pemanis kuat, tidak diperkaya367 kcal / 100 g
Soalan tentang Minuman susu berperisa
Berapa kalori dalam 100 g Minuman susu berperisa?
100 g Minuman susu berperisa mengandungi 30 kcal, dengan 2.5 g protein, 4.8 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Minuman susu berperisa?
50 g Minuman susu berperisa mengandungi 15 kcal, dengan 1.3 g protein, 2.4 g karbohidrat dan 0.1 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Minuman susu berperisa?
150 g Minuman susu berperisa mengandungi 45 kcal, dengan 3.8 g protein, 7.1 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Minuman susu berperisa?
200 g Minuman susu berperisa mengandungi 60 kcal, dengan 5 g protein, 9.5 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Minuman susu berperisa?
250 g Minuman susu berperisa mengandungi 75 kcal, dengan 6.3 g protein, 12 g karbohidrat dan 0.3 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) M2A1100 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat