Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Kacang parang dengan bakon
Kalori & fakta pemakanan
direneh, dalam sos putih asas
118
kalorikcal setiap 100 g
Protein3.4 g
Karbo4.6 g
Lemak8.8 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 118 kcal —
- Protein 3.4 g 7%
- Karbohidrat 4.6 g 2%
- Lemak 8.8 g 11%
- Lemak tepu 3.5 g 18%
- Serat 3.1 g 11%
- Gula 1.5 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 118 | 3.4 g | 4.6 g | 8.8 g |
| 50 g | 50 g | 59 | 1.7 g | 2.3 g | 4.4 g |
| 150 g | 150 g | 177 | 5.1 g | 6.9 g | 13 g |
| 200 g | 200 g | 236 | 6.8 g | 9.2 g | 18 g |
| 250 g | 250 g | 295 | 8.5 g | 12 g | 22 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Kacang parang dengan bakon
Berapa kalori dalam 100 g Kacang parang dengan bakon?
100 g Kacang parang dengan bakon mengandungi 118 kcal, dengan 3.4 g protein, 4.6 g karbohidrat dan 8.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Kacang parang dengan bakon?
50 g Kacang parang dengan bakon mengandungi 59 kcal, dengan 1.7 g protein, 2.3 g karbohidrat dan 4.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Kacang parang dengan bakon?
150 g Kacang parang dengan bakon mengandungi 177 kcal, dengan 5.1 g protein, 6.9 g karbohidrat dan 13 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Kacang parang dengan bakon?
200 g Kacang parang dengan bakon mengandungi 236 kcal, dengan 6.8 g protein, 9.2 g karbohidrat dan 18 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Kacang parang dengan bakon?
250 g Kacang parang dengan bakon mengandungi 295 kcal, dengan 8.5 g protein, 12 g karbohidrat dan 22 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) X571253 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat