Ketahui apa yang ada di pinggan anda
Campuran sayur Leipzig
Kalori & fakta pemakanan
beku sejuk
57
kalorikcal setiap 100 g
Protein3.2 g
Karbo8.2 g
Lemak0.4 g
Fakta pemakanan
Bagi setiap 100 g% NH- Kalori 57 kcal —
- Protein 3.2 g 6%
- Karbohidrat 8.2 g 3%
- Lemak 0.4 g 1%
- Lemak tepu 0.1 g 0%
- Serat 3.6 g 13%
- Gula 3.6 g —
Kalori mengikut hidangan
| Hidangan | Berat | Kalori | Protein | Karbo | Lemak |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 57 | 3.2 g | 8.2 g | 0.4 g |
| 50 g | 50 g | 29 | 1.6 g | 4.1 g | 0.2 g |
| 150 g | 150 g | 86 | 4.8 g | 12 g | 0.6 g |
| 200 g | 200 g | 114 | 6.4 g | 16 g | 0.8 g |
| 250 g | 250 g | 143 | 8 g | 21 g | 1 g |
Makanan serupa
Soalan tentang Campuran sayur Leipzig
Berapa kalori dalam 100 g Campuran sayur Leipzig?
100 g Campuran sayur Leipzig mengandungi 57 kcal, dengan 3.2 g protein, 8.2 g karbohidrat dan 0.4 g lemak.
Berapa kalori dalam 50 g Campuran sayur Leipzig?
50 g Campuran sayur Leipzig mengandungi 29 kcal, dengan 1.6 g protein, 4.1 g karbohidrat dan 0.2 g lemak.
Berapa kalori dalam 150 g Campuran sayur Leipzig?
150 g Campuran sayur Leipzig mengandungi 86 kcal, dengan 4.8 g protein, 12 g karbohidrat dan 0.6 g lemak.
Berapa kalori dalam 200 g Campuran sayur Leipzig?
200 g Campuran sayur Leipzig mengandungi 114 kcal, dengan 6.4 g protein, 16 g karbohidrat dan 0.8 g lemak.
Berapa kalori dalam 250 g Campuran sayur Leipzig?
250 g Campuran sayur Leipzig mengandungi 143 kcal, dengan 8 g protein, 21 g karbohidrat dan 1 g lemak.
Sumber: BLS (Germany) G920200 · bagi setiap 100 g · karbohidrat mengikut label EU, tidak termasuk serat