Znajte što je na vašem tanjuru
Mliječna čokolada
Kalorije i nutritivne vrijednosti
s nadjevom od tartufa, alkoholna
569
kalorijakcal na 100 g
Bjelančevine5 g
UH45 g
Masti40 g
Nutritivne vrijednosti
Na 100 g% PU- Kalorije 569 kcal —
- Bjelančevine 5 g 10%
- Ugljikohidrati 45 g 16%
- Masti 40 g 51%
- Zasićene masti 22 g 109%
- Vlakna 2,2 g 8%
- Šećeri 44 g —
Kalorije po porciji
| Porcija | Masa | Kalorije | Bjelančevine | UH | Masti |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 g | 100 g | 569 | 5 g | 45 g | 40 g |
| 50 g | 50 g | 285 | 2,5 g | 22 g | 20 g |
| 150 g | 150 g | 854 | 7,5 g | 67 g | 60 g |
| 200 g | 200 g | 1138 | 10 g | 89 g | 80 g |
| 250 g | 250 g | 1423 | 13 g | 111 g | 100 g |
Slične namirnice
- Mliječna čokolada s nadjevom od tartufas alkoholom519 kcal / 100 g
- Mliječna čokolada s alkoholnim punjenjem490 kcal / 100 g
- Mliječna čokolada s karamelompunjena506 kcal / 100 g
- Mliječna čokolada s bademom i karamelompunjena494 kcal / 100 g
- Mliječna čokolada s mekanim karameloms mekanim karamelom484 kcal / 100 g
- Čokolada od punomasnog mlijeka s karamelomalkoholni524 kcal / 100 g
- Pločica mliječne čokoladepunjena mliječnom kremom565 kcal / 100 g
- Tamna čokolada s nadjevom od tartufa547 kcal / 100 g
- Tartufi pralinealkoholne519 kcal / 100 g
- Praline punjene voćnom kremoms alkoholom506 kcal / 100 g
Pitanja o namirnici Mliječna čokolada
Koliko kalorija ima 100 g namirnice Mliječna čokolada?
100 g namirnice Mliječna čokolada sadrži 569 kcal, 5 g bjelančevina, 45 g ugljikohidrata i 40 g masti.
Koliko kalorija ima 50 g namirnice Mliječna čokolada?
50 g namirnice Mliječna čokolada sadrži 285 kcal, 2,5 g bjelančevina, 22 g ugljikohidrata i 20 g masti.
Koliko kalorija ima 150 g namirnice Mliječna čokolada?
150 g namirnice Mliječna čokolada sadrži 854 kcal, 7,5 g bjelančevina, 67 g ugljikohidrata i 60 g masti.
Koliko kalorija ima 200 g namirnice Mliječna čokolada?
200 g namirnice Mliječna čokolada sadrži 1138 kcal, 10 g bjelančevina, 89 g ugljikohidrata i 80 g masti.
Koliko kalorija ima 250 g namirnice Mliječna čokolada?
250 g namirnice Mliječna čokolada sadrži 1423 kcal, 13 g bjelančevina, 111 g ugljikohidrata i 100 g masti.
Izvor: BLS (Germany) S530800 · na 100 g · ugljikohidrati prema oznaci EU-a, bez vlakana